"По всій Україні, від хати до хати, йде народ посівати"

16.07.19

Головна

 

 

"По всій Україні, від хати до хати, йде народ посівати".

 

         На чергову зустріч клубу " Розрада" «Університету ІІІ віку» в Дунаєцьку сільську бібліотеку «студентів» запросила народознавча світлиця.

Захід присвячений звичаям та традиціям святкування старого нового року в Україні, провела завідувач КЗ "Сільська бібліотека" Дунаєцької сільської ради А. П. Пинчук.

Ведучі розповіли слухачам про звичаї Щедрого вечора, про особливості приготування куті та стародавні обряди ворожіння. Народні прикмети на Старий рік та заборони на цей вечір, щедрівки з різних кутків країни, кожна з яких передає унікальний колорит місцевості, а потім вікторина, яка викликала багато сміху, бо «студентам» потрібно було згадати курйози зі свого дитинства, пов’язані з цім святом. У такий веселій і невимушеній обстановці минуло півтори години.  Окремо зупинилися на традиції зустрічі старого нового року в рідному селі та згадали, як само святкували це свято в ньому раніше.

 

 

Приємно спостерігати, що «Університет ІІІ віку» об’єднує людей поважного віку, даючи їм нагоду зустрічатись і спілкуватись,відчувати себе єдиними з суспільством.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019