Відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів

16.07.19

Головна

 

 

Відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів

 

         09 січня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Вікторії Сокол та голови районної ради Олексія Ткаченка  відбулась семінар-нарада сільських та селищних голів.

 

 

Почалась семінар-нарада з питання підтримки галузі освіти та медицини, утримання мережі навчальних закладів, ФАПів та ФП в Глухівському районі.

Про перспективи розвитку освітньої галузі району у 2019 році проінформувала начальник відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації Наталія Волончук та про перспективи модернізації галузі охорони здоров’я в 2019 році проінформував головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександр Тюльпа.

Голова районної державної адміністрації Вікторія Сокол запропонувала підтримати освіту і медицину та повідомила, що участь у підтримці також візьмуть аграрні компанії на відповідних територіях.

Голова районної ради Олексій Ткаченко звернувся до сільських та селищних голів з проханням підтримати звернення районної ради до вищих державних органів про проблему яка виникла із фінансуванням первинної ланки медицини.

Начальник відділу у Глухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Сергій Сорока нагадав очільникам сільських, селищних рад району про проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів підконтрольних їм територій.

Начальник відділу юридичного забезпечення, управління персоналом, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Глухівської районної державної адміністрації Юрій Івахненко повідомив сільських, селищних голів про внесення змін до законодавчих актів щодо використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв). А саме, про те, що з 01.01.2019 районні державні адміністрації втрачають право приймати рішення щодо виділення в натурі земельних ділянок за межами населених пунктів. З урахуванням цієї норми та нової редакції статті 13 (де районні державні адміністрації також позбавлені повноважень щодо розпорядження нерозподіленими і невитребуваними земельними ділянками) органи місцевого самоврядування набувають повноважень стосовно передачі в оренду нерозподілених земельних ділянок та невитребуваних часток (паїв) як в межах, так і за межами населених пунктів.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019