Важливі  програмні  питання  майбутнього  року  розглянуто  на  комісії

16.07.19

Головна

 

 

Важливі  програмні  питання  майбутнього  року  розглянуто  на  комісії

 

Під головуванням голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва  Ахромеєва Сергія,  при участі голови районної ради Ткаченка Олексія та заступника голови ради Стороженко Галини, першого заступника голови районної державної адміністрації  Картавого Володимира, 18 грудня було розглянуто ряд  галузевих питань, які винесені на розгляд тридцятої сесії районної ради.

 

 

   Дуже ретельно,з виступами та обговореннями розглянули основне питання життєдіяльності району, це Програма економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік  та наступні 2020-2021 програмні роки, яку доповіла  Ковальчук-Савощенко Оксана Юріївна –  начальник відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості та інфраструктури Глухівської районної державної адміністрації.    Співдоповідачами були озвучені основні пріоритети та  завдання Програми.

    Про внесення змін до рішення районної ради від 13.01.2016 року «Про районну програму створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на період 2016 – 2020 роки» доповів  Попов Едуард – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, екології та охорони навколишнього природного середовища районної державної адміністрації.

   Фільченко Ігор - начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства  районної державної адміністрації ознайомив присутніх з новою районною цільовою програмою підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019–2020 роки.

   Шість земельних питань доповідав Сорока Сергій – начальник відділу у Глухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області. Члени комісії одноголосно підтримали пропозиції щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих  за межами населених пунктів на території Білокопитівської, Кучерівської, Бачівської, Уланівської, Пустогородської та Фотовизької  сільських рад Глухівського району Сумської області.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019