Барви гарного настрою.

16.07.19

Головна

 

 

Барви гарного настрою.

Дорогі друзі! Спішимо поділитися радісною звісткою – в нас в читальній залі Глухівської районної бібліотеки від сьогоднішнього дня виставкова стіна вже не пустує, як та сирота, а заповнена чудовими картинами глухівської майстрині Лариси Глушко! Якщо ви хочете , щоб ваша душа наповнилась сонцем, радістю, чи просто відпочила – то завітайте до нас. Свою першу в житті виставку художниця назвала «Барви гарного настрою», бо творяться картини тільки тоді, коли просить того її душа, коли є настрій написати на полотні задумане і вимріяне.


Ми вдячні її подрузі, яка розповіла нам про таку творчу людину. Дійсно – ці картини не повинні бути захованими від людського ока, вони повинні віддавати свою позитивну енергетику глядачам і, одночасно, вбирати в себе всі позитивні емоції, які будуть висловлювати ті, хто відвідає експозицію. До речі, вже є перший запис в книзі відгуків. Мабуть, не випадково, що саме сьогодні до нас завітав художник Вадим із Середино –Буди, де колись працювала в школі вчителем початкових класів Лариса. Так ось що він написав: «Ваши полотна завораживают. Даже ночные пейзажи несут в себе СВЕТ, а значит вызывают только положительные, яркие эмоции, за что Вам Огромное Спасибо!».
Добавлю, що Лариса Глушко – глухівчанка, народилася в 1970 році, навчалась в ЗОШ №1, потім в Глухівському педагогічному інституті на педагогічному факультеті за спеціальністю початкова освіта. Малювати любила з дитинства. В інституті розвивати її здібності допомагали викладачі Іван Дедіщев та Олександр Ковальов. 
Та писати картини Лариса Миколаївна розпочала десь рік тому. Навчалася за допомогою Інтернету, дивлячись різні майстер – класи. Для себе обрала техніку А laprima (Техніку «алла-прима» можна охарактеризувати як швидку, творчу манеру письма, а сам італійський термін перевести словами «в один прийом». Картина, якщо працювати в цій манері, пишеться відразу за один сеанс, тобто без етапів, що вимагають висихання шарів перед повторним нанесенням наступних. Одним з перших художників, які використовували техніку «алла прима», можна назвати Франса Халса, художника – портретиста Золотої доби голландського живопису).
Лариса Глушко працює масляними фарбами, пише мастихіном - це такий художній шпатель різних розмірів з тонкою довгастою сталевою стекою (своєрідною паличкою). (Бачте – і я дізналась, завдячуючи Ларисі Миколаївні, багато нових термінів. Як кажуть – «Вік живи – вік учись»). А деякі з представлених робіт створені просто пальцем. От чи зможете ви їх відшукати на виставці?
Головний критерій написання картин для неї – це те – а чи хотіла вона сама, щоб ця картина була б у неї вдома.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019