Члени постійні комісії Глухівської районної ради з соціальних питань опрацювали пріоритети Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки

17.07.19

Головна

 

 

Члени постійні комісії Глухівської районної ради з соціальних питань опрацювали пріоритети Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки

 

         У вівторок, 18 грудня 2018 року, депутати постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення розглянули Програму економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки та профільні питання, які виносяться на засідання тридцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Депутати постійної комісії розглянули питання по соціальному забезпеченню, охороні здоров’я, освіті, по підтримці сім’ї, дітей та молоді, розвиток фізичної культури, спорту, культури та туризму.

 

 

Додатково, депутати та запрошені запропонували включити до Пріоритетів Програми:

- придбання машин та обладнання для амбулаторій;

- придбання котла для Чернівської філії Баницької ЗОШ;

- поточні ремонти шкіл району;

- встановлення Пам’ятного знаку Захисника України;

- облаштування спортивних майданчиків із синтетичним покриттям в окремих сільських радах.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга Дудкіна представила районну програму соціального захисту населення на 2019-2020 роки.

Розглянувши заходи програми, було запропоновано ліквідаторів ЧАЕС включити в категорію осіб, яким надається матеріальна підтримка за заявами на розгляд районної комісії.

Головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Галина Фільченко проінформувала про грошові денні  норми харчування дітей у закладах дошкільної освіти та учнів у закладах загальної середньої освіти району у 2019  році.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександр Тюльпа представив дві програми – підтримки медичної галузі  Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки та забезпечення житлом медичних працівників на 2019 рік.

         Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Манжос проінформувала з питання передачі коштів з районного бюджету Глухівського району до міського бюджету м.Глухів для забезпечення якісного медичного обслуговування населення Глухівського району у 2019 році.

Відповідно, за рахунок коштів медичної субвенції, отриманої з державного бюджету для надання вторинної медичної допомоги, пропонується передати міському бюджету 8878,400 тис. грн. для забезпечення якісного медичного обслуговування населення Глухівського району у 2019 році та дотації з районного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 1526,520 тис. грн. (15 відсотків від загальної суми додаткової дотації) на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

         Депутати пропонували всі розглянуті рішення винести на розгляд тридцятої сесії районної ради.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019