"Дивіться на нас як на рівних!"

16.07.19

Головна

 

 

"Дивіться на нас як на рівних!"

 

        3 грудня весь світ відзначав Міжнародний день людей з інвалідністю. Концерти, зустрічі, акції – все для того, щоб привернути увагу до проблем цієї соціальної категорії населення.  

        Наша установа, територіальний центр, приділяє цьому святу особливу увагу тому, що багато наших підопічних мають статус інваліда і ми не з чуток знаємо яким важким та виснажливим може бути життя для такої людини. Кожен день як виклик.

 

 

        Цього року  святковий захід відбувся в с.Баничі, в одному з приміщень сільської ради. Запрошені були «студенти»  «Університету ІІІ віку» та особи з інвалідністю, що обслуговуються в інших відділеннях установи. Розпочала святкову програму секретар сільради Соловей О.Д., яка від імені сільського голови і себе особисто привітала  всіх із святом, та запевнила що сільська рада завжди підтримає і допоможе  цім людям вирішити  будь які життєві питання.

         Надалі розпочалась святкова концертна програма, під час якої учасники ансамблю «Родина» подарували присутнім душевні пісні, а працівники будинку культури та бібліотеки порадували чудовими віршами. Після закінчення офіційної частини  присутніх запросили на святкове частування.

 Свято стало чудовою нагодою ще раз показати свою повагу до людей з інвалідністю, не на словах  довести нашу  небайдужість до їх життя.

        По закінченню заходу до організаторів із словами подяки  звернулись голова профспілки ветеранів Долинська Н.В. та мешканка села Тищенко К.А, які подякували всім  установам за приділену увагу та чудову можливість ось так зустрічатись. Бо в будь які часи чуйність та людяність до самих незахищених верств населення, більш за будь які слова демонструє в нас людину.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019