Депутати проголосували за виділення коштів на проведення заходів щодо захисту територіальної цілісності Глухівського району

17.07.19

Головна

 

 

Депутати проголосували за виділення коштів на проведення заходів щодо захисту територіальної цілісності Глухівського району

04 грудня 2018 року в залі засідань Глухівської районної ради були проведені загальні збори депутатів районної ради для попереднього ознайомлення із питаннями та матеріалами, що вносяться на розгляд 29 сесії районної ради.

Після закінчення зборів під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять дев’ятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих.

До порядку денного було внесено 6 проектів рішень.

Депутати районної ради проголосували за внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету Глухівського району на 2018 рік.

Також були внесені зміни до районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки, продовживши її на 2019 рік та до районної програми «Правопорядок» на 2016-2020 роки.

Присутні депутати підписали звернення до голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О., голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-Міністра України Гройсмана В.Б., народного депутата України Деркача А.Л. щодо включення міста Глухів до проекту поділу території Сумської області як центру адміністративно-територіального району.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019