Тростянець - столиця шоколаду.

16.07.19

Головна

 

 

Тростянець - столиця шоколаду. 

 

13 листопада делегація Глухівського району на чолі з головою райради О.Ткаченком здійснили виїзний семінар до міста Тростянець по вивченню досвіду ОТГ.

Тростянецькій міський голова Ю. Бова  детально розповів сільським головам та керівникам комунальних підприємств про функціонування міської ради та її виконавчого комітету, представив стратегію міста, механізми залучення інвестицій, реалізацію грантових програм та розвиток спроможної громади.

 

 

Учасники делегації відвідали терапевтичне відділення районної лікарні, яка знаходиться на балансі міської ради.

 

 

Вразила якість проведеної реконструкції медичного відділення, де здійснено сучасний ремонт, обладнано палати для хворих по новітнім стандартам. В кожній палаті установлено душову кабіну, телевізор, нові і дуже зручні меблі, на ці цілі було спрямовано 2 млн. грн.

Також глухівчани побували  в центральній бібліотеці, подивились історичну пам’ятку Тростянця «Фортецю Круглий Двір», яка відреставрована і використовується для культурно-мистецьких заходів, Музей шоколаду, краєзнавчий музей, картинну галерею, кімнату П.І. Чайковського.

Враження всіх були позитивні від побаченого і почутого. Дійсно, зроблено дуже багато по благоустрою міста, по енергоефективному переобладнанню житлового фонду, реконструкції місцевого ринку, який став окрасою міста і дуже зручним містом для покупців та підприємців, які реалізують свій товар.

Тростянецька міська рада має великі плани на майбутнє і ми щиро бажаємо, щоб всі задуми здійснились і були вдало реалізовані в життя.

Щиро дякуємо за теплий прийом і результативну співпрацю!

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019