Подорож до Новгорода-Сіверського.

16.07.19

Головна

 

 

Подорож до Новгорода-Сіверського

 

    8 листопада «студенти» с.Студенок «Університету ІІІ віку» здійснили подорож до легендарного міста Новгорода-Сіверського. Розпочали екскурсію з відвідування святкового богослужіння  в храмі Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, а потім ознайомились з його подвір’ям. Завдяки великій кількості старовинних будівель,монастир є найбільш визначною пам'яткою міста. Його територія оточена старовинним муром, з вершини якого, відкривається дивовижний пейзаж.

    Про історію монастиря з моменту його створення до наших часів «студентам» розповів люб'язний екскурсовод. А потім була подорож містом,під час якої вони ознайомились з  іншими історичними пам'ятками, а саме: Тріумфальною аркою, пам’ятники князю Ігорю, княгині Ярославні та славнозвісному гетьману Богдану Хмельницькому, зупинились на колишній торговій площі міста де розташовані Торгові ряди. Не оминули увагою і Успенський собор, одну з найдавніших пам'яток архітектури України.

 

 

    Подорож до Новгорода-Сіверського вийшла емоційно насиченою і цікавою. «Студенти»  отримали безліч задоволення від відвідування храмів та старовинних будівель. Повертаючись до дому жінки ділились враженнями від побаченого та обговорювали наступні місця які б хотілося відвідати.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019