Знайди в собі краплинку щастя і дітям щиро подаруй!

16.07.19

Головна

 

Милосердя – найвірніший знак

    справжньої величі людини.

  

Знайди в собі краплинку щастя і дітям щиро подаруй!

 

Озирнімося  навколо…Подивіться в очі дітей, яких в одне ціле об’єднало слово «дитина з обмеженими можливостями». Серце миттєво защемить гострим болем, з яким буде важко жити. І тільки співчуття й милосердя приглушить цей тягар. Ці діти – поруч з нами. 33 дитини знаходяться на обліку у  відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Територіальний центр соціального  обслуговування» Глухівської районної ради. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі і біді – це завжди було в характері нашого українського народу. Але що потрібно зробити для того, щоб це всенародне милосердя зберегти навіки? Напевно, треба «творити так звані дива своїми руками», як   говорив О. Грін. Все в наших руках, потрібно лише бажання. Завжди існують люди, яким просто треба сказати добре слово, протягнути руку допомоги, проявити милосердя. Небайдужих людей, які постійно піклуються про наших дітей дуже багато. Вони милосердні просто по волі своєї душі. Низький уклін їм усім! Але доброти не буває забагато! Творімо добро поки маємо на те час, не шукаймо виправдань. Підкажіть своєму серцю: «Знайди в собі краплинку щастя і дітям щиро подаруй!»

Щорічно в Україні проводиться Міжнародна Всеукраїнська благодійна акція милосердя до Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями, яка дає можливість розширити межі доброти і милосердя.

Вже стало доброю традицією проводити акції милосердя в нашому районі до кожного свята. 30 листопада  не стало винятком: в теплому та затишному залі кафе «Едельвейс» відбулося чудове дійство для дітей з обмеженими можливостями, на яке завітали: головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату Глухівської районної ради Борисенко Сергій Федорович, заступник начальника управління соціального захисту населення Ігнатенко Людмила Миколаївна, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради Спицький Віктор Петрович. Від імені голови Глухівської районної державної адміністрації та голови Глухівської районної ради з найтеплішими словами підтримки та побажаннями міцного здоров'я до всіх присутніх звернувся Сергій Федорович Борисенко.  На початку свята дітям були вручені солодкі подарунки  та накриті святкові столи.

Хотілося б  висловити щирі слова подяки директору ООО «Росток-Холдинг» Козлову Миколі Володимировичу, який ніколи не залишається осторонь наших проблем.

 

 

На захід «Чарівний світ казки» завітали студенти –волонтери професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О.Довженка разом з казковими героями. В театралізованій  феєрії  діти  провели чудово та весело час в іграх, конкурсах, танцях. Хочеться висловити слова подяки заступнику директора з виховної роботи  коледжу Туряниці Зої Василівні.

Віримо, що це свято  знайшло відгук у серцях дітей.

А  найголовніша наша  мета  подарувати  дітям увагу, тепло, іскорку доброти та милосердя.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019