Депутати Глухівської районної ради обговорили питання порядку денного двадцять восьмої сесії районної ради

17.07.19

Головна

 

 

Депутати Глухівської районної ради обговорили питання порядку денного двадцять восьмої сесії районної ради

 

21 листопада відбулося спільне засідання президії Глухівської районної ради та постійної комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю (далі – спільне засідання).

Вів спільне засідання голова районної ради Олексій Ткаченко. 

 

 

У роботі спільного засідання взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Картавий, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних закладів районної ради.

Члени президії та комісії розглянули та обговорили 17 проектів рішень районної ради.

Депутати погодили внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району, програми підтримки малого та середнього підприємництва у Глухівському районі та районного бюджету на 2018 рік.   

Чимало запитань та пропозицій виникло у депутатів районної ради під час обговорення.  Зокрема, Микола Буряк запропонував виступити на нараді з доповіддю щодо створення комунального підприємства на території Глухівського району.

По змінам до районного бюджету проінформувала Валентина Манжос. Додатково було розглянуто листи відділу освіти, управління соціального захисту районної  державної адміністрації та районного будинку культури  щодо перерозподілу коштів. Всі пропозиції були погоджені депутатами районної ради.

Також було погоджено питання щодо ліквідації структурного підрозділу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради ФП с. Комарівка.

Депутати районної ради погодили всі питання, які виносяться на розгляд двадцять восьмої сесії районної ради сьомого.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019