Презентація книги Миколи Степановича Єрохи «Із чого зіткане життя…».

16.07.19

Головна

 

 

Презентація книги Миколи Степановича Єрохи «Із чого зіткане життя…»

 

В читальній залі Глухівської районної бібліотеки  20 листопада пройшла презентація книги Миколи Степановича Єрохи «Із чого зіткане життя…», яка видана завдяки зусиллям друга, депутата обласної ради Нечмоні П.Ф., поета Товстухи П.В. та регіонального директора "Росток-холдінг" Козлова М.В. в память про журналіста, поета, музиканта, друга. На Глухівщині це вже втретє шанувальники його  таланту збираються щоб ще і ще раз згадати про цю людину – легенду.

Петро Товстуха розповів про завітну мрію М. Єрохи видати книгу всіх йоговіршів, та втілювати задумане в реальність, на жаль, прийшлось його друзям.

 

 

Віктор Лисенко, депутат Сумської обласної ради, повідомив, що в Глухові в 2019 році планується відкриття пам’ятника Миколі Степановичу. Краєзнавець і поет Микола Гурець запропонував  заснувати обласну літературну премію ім. М. С. Єрохи, і присутні, а їх було більше шістдесяти, схвалили цю думку.

Ведучі презентації, викладачі Глухівського Національного  педагогічного університету ім. О Довженка Світлана Цинько та Наталія Троша розповіли про життя та творчий спадок М. Єрохи.  

Майстерно виконали його вірші учні ЗОШ №3.  Володимир Соломенний та син Сергій Єроха  заспівали пісні самобутнього музиканта. Останньою піснею, яку встиг написати Микола Степанович, стала пісня  -гімн Березівської громади. А останній вірш  - про друга  Петра Нечмоню.

Добрими спогадами про митця поділилися  поети і  друзі Іван Дерпа, Ганна Пявка, Анатолій Бойко, Михайло Часницький, перша дружина Зінаїда Максимівна, бібліотекар Ніна Шубніковата інші.

Присутні мали можливість переглянути книги М. Єрохи, збірки, де він публікувався та газетні статті про нього, які були зібрані на книжковій виставці «Така у житті мені випала доля…».  А нову книгу «Із чого зіткане життя…», завдячуючи Петру Нечмоні, безкоштовно отримають  всі сільські бібліотеки та Глухівська районна бібліотека.

Творча зустріч супроводжувалась  слайд – показом  світлин про бібліотечні заходи, в яких приймав участь М. Єроха. А з мультимедійного екрану час від часу чи то з віршем, чи з піснею звертався до всіх присутніх сам автор, Микола Степанович, і здавалося, що він тут, разом з друзями і шанувальниками його творчості. Так, він завжди буде в нашій пам’яті.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019