Пройшов семінар-тренінг.

16.07.19

Головна

 

 

Пройшов семінар-тренінг.

31 жовтня 2018 року  в комунальному закладі «Глухівська центральна районна бібліотека» пройшов семінар- тренінг «Розвиток креативності бібліотекарів та формування впевненості у собі». Головне завдання семінару-тренінгу: навчитися виявляти творчі здібності у своїй професійній діяльності, усвідомити і подолати перешкоди для вияву і розвитку творчого потенціалу, формувати навички управління творчим процессом, розвивати креативність. Мета тренінгу - розвиток креативної активності, творча побудова взаємодії з навколишнім світом, що веде до досягнення поставлених цілей, допомогти учасникам «розкувати» свідомість і підсвідомість, стимулювати уяву, щоб отримати оригінальні ідеї, поширення творчої новаторської діяльності.

Тренінг розпочався з вправи на знайомство криголами: «Моя буква», кожен учасник на обрану букву підбирав якомога більше слів, які описують їх і починаються на обрану букву. Вправа «Чемпіони» розкрила кожного учасника в позитивному оптимістичному ключі, що підкреслює цінність кожного в роботі бібліотечної спільноти Глухівщини. Вправи з креативності такі як «Суперскріпка» визначили творчі здібності та фантазію учасників. Вправа  «Ти опинишся» сприяла розвитку уяви, почуття гумору, гнучкості, оригінальності мислення. Учасники направляли своїх партнерів в круїз, на город, оперу, безлюдний острів, в Древню Грецію. Не менший інтерес викликали вправи розминки - енерджайзери «Знайди свою пару». Мета - звільнитися від обмежень порухатись і посміятися. Кожен повинен знайти свою пару тварин і закритими очима  видаючи лише звуки характерні для своєї тварини. Продовжила активізувати учасників гра «Збери фразу». Відомі фрази і вирази поділені навпіл, учасникам необхідно знайти власника другої половини фрази. Наступною темою тренінгу була колективна поема на бібліотечну тему, кожен учасник пише рядок з якого починається поема і передає наступному. Коли кожен напише по одному рядку поема повертається автору першого рядка.

Вийшло дуже креативно, деякі поеми вийшли навіть віршовані. Закінчився тренінг вправою «Подарунки» кожний мав можливість представити й подарувати уявний подарунок іншому учаснику тренінгу. Це були подарунки від сучасної бібліотеки до путівки на Гоа. Семінар-тренінг був вдалим і корисним про що свідчать позитивні відгуки учасників.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019