День Захисника України для «поважного» віку

16.07.19

Головна

 

 

День Захисника України для «поважного» віку

 

         Напередодні Дня Захисника України та свята Покрова Пресвятої  Богородиці 11 жовтня в будинку культури с.Уланове, в межах роботи «Університету ІІІ віку» пройшов святковий захід.

 

 

         Для запрошених «студентів» поважного віку була підготовлена концертна програма з душевними піснями у виконанні учнів та учасників художньої самодіяльності. Пенсіонерів привітали наступаючими святами, побажали їм добробуту, здоров'я та миру в країні. Не оминули увагою і односельців які захищали нашу країну в АТО, їм висловили подяку і також побажали миру та здоров'я.

 

 

         По закінченню урочистої частини всіх присутніх запросили на святкове чаювання. «Студентів» пригостили гарячим чаєм, бутербродами та солодощами. Під час свята в залі панувала невимушена, доброзичлива і по домашньому тепла атмосфера, люди співали, посміхались і отримали велике задоволення від влаштованого свята.

         А по закінченню заходу нашим підопічним запропонували теплі речі та верхній одяг, які безкоштовно надає нашим потребуючим відділення адресної, натуральної та грошової допомоги

КУ «Територіальний центр  соціального обслуговування» Глухівської районної ради.

         Це свято стало для нас ще однією нагодою показати, що навіть у важкі часи для нашої країни ми не забуваємо про старше покоління і при кожній можливості виказуємо їм нашу турботу і повагу.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019