Різнопланові питання сьогодення вирішені.

17.07.19

Головна

 

 

Різнопланові питання сьогодення вирішені.

 

26 вересня 2018 року о 10 годині відбулось пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання за участю 18 депутатів із 26 обраних.

         Першим блоком питань, які вирішили депутати були –  внесення змін до ряду районних програм.

 

 

У програмі економічного і  соціального розвитку Глухівського району на 2018 рік передбачено виділення 100 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення в с. Полошки, 69 тис. грн. на капітальний ремонт приміщень амбулаторії смт. Есмань та ін.

У районній програмі «Правопорядок на 2016 – 2020 роки» передбачили додатково кошти в сумі 20 тис. грн. на придбання запасних частин для автомобілів Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області та 30 тис. грн. на придбання будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту в ізоляторі тимчасового тримання №3 ГУНП (м. Глухів).

 

 

Депутати затвердили нову програму забезпечення населення Глухівського району лікарськими засобами, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню у разі амбулаторного лікування хворих на 2018-2019 роки.  

Також на зібранні було заслухано хід виконання рішень районної ради від 30.03.2005 року  «Про стан виконання в районі Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 14.12.2012 року «Про районну програму поводження з промисловими та твердими побутовими відходами у Глухівському районі на період 2013-2017 років».

Всі зміни до районних програм знайшли своє відображення у рішенні районної ради «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 «Про районний бюджет Глухівського району на 2018 рік», згідно якого також виділені кошти в сумі 773,853 тис. грн. для придбання рентгенологічної апаратури для Глухівської ЦРЛ та 34,402 тис. грн. для придбання музичної апаратури для Есманьської ЗОШ.

На пленарному засіданні районної ради, шляхом прийняття відповідних рішень, також були вирішені питання, що стосуються комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Глухівського району та земельні питання.

Після розгляду порядку денного депутати підписали звернення до Прем’єр Міністра України Гройсмана В.Б., голови Сумської обласної державної адміністрації Клочка М.О. та начальника Служб автомобільних доріг у Сумській області Романюку І.П. з проханням посприяти у виділенні додаткових коштів для продовження ремонтних робіт дороги Глухів-КПП «Катеринівка».

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019