Свято мужності, честі та звитяги!

16.07.19

Головна

 

 

Свято мужності, честі та звитяги!

 

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. Саме таким є свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України, які відзначаються 14 жовтня та символізують нерозривний зв'язок поколінь.

З нагоди свята у районному будинку під час святкових урочистостей вшановували людей, які присвятили життя мужній і надзвичайно важливій справі – захисту України.

На заході з шаною згадували сивочолих ветеранів, привітали учасників бойових дій, які стали на захист суверенітету нашої держави на Сході України, а також молодь, яка тільки збирається вдягнути військову форму.

 

 

Зі словами вдячності та привітаннями до захисників Вітчизни та з нагоди визначних свят до присутніх звернулися  голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ та заступник голови Глухівської районної ради Галина СТОРОЖЕНКО,  побажали усім присутнім міцного здоров’я, витримки, добра, благополуччя, мирного неба.

Учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, були урочисто нагороджені відзнаками Президента України «ЗА УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ».

За високий  професіоналізм,  мужність, патріотизм, вагомий внесок у захист незалежності і територіальної цілісності держави та з нагоди Дня захисника України спільними грамотами голів Глухівської районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі представники правоохоронних органів району, прикордонних служб, військових частин, а також учасники бойових дій.

Зі словами привітань до захисників України звернувся заступник командувача військ з територіальної оборони оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр НЕСТЕРЕНКО. Він також подякував усім військовозобов’язаним, які взяли участь у навчаннях з територіальної оборони, які протягом 10 днів проходили на території району, та вручив грамоти командувача військ оперативного командування «Північ» за сумлінне виконання обов’язків.

Слова подяки та побажання успішної служби прозвучали і на адресу призовників, які готуються до військової служби – Віталія Орлова з села Уланове та Анатолія Мехедка з села Некрасове.

 

 

Кращі номери художньої самодіяльності, наповнені любов’ю до рідної землі, стали подарунком для всіх учасників урочистого заходу.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019