Депутати Глухівської районної ради обговорили питання порядку денного двадцять сьомої сесії районної ради

17.07.19

Головна

 

 

Депутати Глухівської районної ради обговорили питання порядку денного двадцять сьомої сесії районної ради

 

         24 вересня відбулося спільне засідання президії Глухівської районної ради та постійних комісій районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення та з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю (далі – спільне засідання).

Вів спільне засідання голова районної ради Олексій Ткаченко.

 

 

         У роботі спільного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Вікторія  Сокол, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Картавий, окремі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних закладів районної ради та сільські голови.

Члени президії та комісій розглянули та обговорили 16 проектів рішень районної ради.

 

 

         Чимало запитань виникло у депутата районної ради  Миколи Буряка.  Зокрема до виконуючого обов’язки начальника відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості, інфраструктури районної державної адміністрації Оксани Ковальчук-Савощенко, щодо складу та організації роботи групи з розробки плану розвитку Глухівського району на 2019 рік та виділення  з районного бюджету 78000 тис. гривень за їх послуги. Депутати вирішили запросити членів даної групи та ознайомитися з їх напрацюваннями.

         Також Микола Буряк підняв питання щодо ремонту дороги державного значення Глухів – КПП «Катеринівка».

В обговоренні взяли участь голова районної ради Олексій Ткаченко та голова районної державної адміністрації Вікторія  Сокол, яка і пояснила присутнім суть справ. Вирішено було направити звернення депутатів районної ради до Прем’єр-Міністра України, Служби автомобільних доріг та Сумської обласної державної адміністрації щодо виділення додаткових коштів на продовження ремонту дороги.

         По змінам до районного бюджету проінформувала Валентина Манжос. Додатково вона повідомила, що було отримано звернення від головного лікаря Глухівської ЦРЛ Віталія Горбасьова щодо участі у співфінансування  придбання рентген-апарату, який коштує 6 млн. 700 тис. гривень. З обласного бюджету виділяється 50%, а інше з розрахунку на населення з бюджетів громад, району та міста. Доля  районного бюджету Глухівського району 773 тис. гривень. Депутати підтримали участь районного бюджету у співфінансуванні рентген-апарату.

         Також неоднозначним виявилося питання щодо ліквідації окремих структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради, що не ввійшли до Плану спроможних мереж надання первинної допомоги через малу кількість населення, що обслуговується, а саме: ФП с. Мацкове, ФП с. Калюжне,   ФП с. Вікторове, ФП с. Щебри, ФП с. Сутиски, ФП с. Годунівка, ФП с. Комарівка з 30.11.2018 року.

         Зокрема, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександр Тюльпа повідомив, що Центру не вистачає коштів до кінця року на виплату заробітної плати медичним працівникам та законодавчо неврегульоване питання отримання їх додатково, з яких саме джерел. Присутні сільські голови висловили думку своїх громад та одностайно не згодні з закриттям фапів.

         Олександр Тюльпа отримав доручення до сесії узгодити дане питання з сільськими головами або відтермінувати його розгляд. В результаті вивчення цього питання, було прийнято рішення про зняття його з порядку денного пленарного засідання.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019