Відзначення 75-ої річниці визволення Глухівщини.

16.07.19

Головна

 

 

Відзначення 75-ої річниці визволення Глухівщини.

 

5 вересня в районному будинку культури зібрались представники сільських, селищних рад, підприємств, організацій та установ району, які були запрошені на урочистості з нагоди 75-ї річниці визволення Глухівщини від фашистських загарбників.

До уваги присутніх було організовано тематичну виставку-інсталяцію матеріалів з Уланівського народного музею та центральної районної бібліотеки.

Велику зацікавленість визвала виставка фотографій періоду окупації та визволення нашої рідної землі від фашистських загарбників.

Дуже цікава тематична програма чекала глядачів в глядацькій залі.

 

 

Учасники художньої самодіяльності, за дуже зворушливим сценарієм, розповіли про тяжкі часи окупації нашого району з 1941 по 1943 рік. Згадали та віддали шану пам’яті всім загиблим в тій кровопролитній війни.

Добрі слова вдячності були адресовані учасникам бойових дій, які на сьогодні проживають в нашому районі. Їх нажаль залишилось тільки 12 чоловік.

В залі не було ні одного байдужого глядача. Слова ведучих та музичні композиції хвилювали душі та серця присутніх. Це – наша історія, яку ми повинні пам’ятати і бути вдячними всім, хто віддав саме цінне – своє життя за Перемогу.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019