Великодня програма

16.07.19

Головна

 

 

Великодня програма

Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят – Великдень. Великодній день – святий день. У цей день воскрес Син Божий – Ісус Христос, власним життям заплативши за гріхи роду людського. Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.

12 квітня в приміщенні Духовно-просвітницького центру  на території собору Трьох Анастасій  пройшов святковий  захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями, які стоять на обліку при комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради. До дітей на  свято завітали почесні гості: ієрей  Димитрій, керівник апарату  Глухівської районної ради Терещенко Ірина Іванівна, спеціаліст у справах осіб з інвалідністю  Управління соціального захисту населення Ященко Аліна Миколаївна, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Спицький Віктор Петрович, гості  привітали дітей з  Великодніми святами з побажанням всього самого найкращого та вручили солодкі подарунки. Також для дітей були накриті святкові столи, придбані  завдяки благодійної   допомоги.

Програма свята була різноманітною  і дуже насиченою. Спочатку був перегляд лялькової вистави, діти в піднесеному настрої зустрічали вихованців  центру, які з задоволенням спілкувалися та гралися разом, приймали активну участь в різноманітних конкурсах та розвагах. Дітям дуже сподобалась художня виставка робіт вихованців центру, присвячена Великоднім святам. Всі роботи, які були на виставці  наповнені любов’ю та теплом своїх творців.

        Хочеться висловити слова щирої вдячності директору Духовно-просвітницького центру Решетник  Світлані Володимирівні та її вихованцям за чудові хвилини радості, щастя, емоційного піднесення та душевної теплоти.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019