Футзалсеред дівчат

16.07.19

Головна

 

 

Футзал серед дівчат

 

Дівочий футбол у районі швидко набуває популярності і вже давно перестав бути дивиною. Ось і цього року  у змаганнях з футзалу прийняло участь найбільша кількість команд-12.

30 березня 2018 року на базі Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженко відбулися  районні фінальні змагання з футзалу серед дівчат у рамках ХХVІ спортивних ігор школярів. В змаганнях прийняли участь команди Баницького, Некрасівського, Студенецького, Полошківького, навчально–виховних комплексів та Есманської ЗОШ І- ІІІ ступенів.

Матч за перше місце подарував вболівальникам цікаве і драматичне протистояння, а також велику кількість голів між двома суперниками - командами Студенецького та Баницького НВК. Завдяки дисциплінованості та індивідуальній майстерності дівчата села Баничі здобули вольову перемогу 9:6 і зайняли перше місце у турнірі. У грі за третє місце команда Некрасівського НВК перемогла команду с.Полошки.

 

 

По закінченню турніру відбулося нагородження команд. Команди-призери отримали грамоти, команда-переможець отримала кубок та футбольні м'ячі.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019