Про проведення V Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

17.07.19

Головна

 

Про проведення V Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 05 травня 2018 року відбудеться V Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиметься у місті Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

Особливістю конкурсу є те, що молоді українці демонструватимуть звичаї своєї місцевості через сценічну презентацію в таких видах мистецтва, як: танцювальне мистецтво, виконання пісенних творів, оригінальний жанр, інструментальна музика, автентична творчість, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією конкурсу стане «Перлина громади» - особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України. Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях: 7-10 років; 11-13 років та 14-17 років.

На теперішній час Почесним головою журі є народна артистка України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лідія Забіляста.

Організатори заходу запрошують долучитись та взяти участь у заході усіх бажаючих, а саме: дитячі та молодіжні творчі об'єднання танцювального, пісенного спрямування та оригінального жанру.

Просимо поширити інформацію про конкурс у місцевих засобах масової інформації (друковані та електронні), а також серед провідних дитячих культурних закладів з метою гідного представлення нашої області у ньому.

За додатковою інформацією можете звернутись за телефонами: (044)-586-40-11; (067)-520;І1-35, офіційний сайт організаторів: http://www.perlynv.com.ua

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019