З любов'ю в серці, Україно!

17.07.19

Головна

 

 

З любов'ю в серці, Україно!

Під такою назвою в районному будинку культури відбулись урочистості, присвячені головному державному святу – Дню Незалежності України.

У своєму вітальному слові перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий та заступник голови Глухівської районної ради Галина Стороженко наголосили, що свято Незалежності - це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. У ці серпневі дні календар історії відраховує двадцять сьому річницю незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Але українці сильна нація: ми подолаємо всі перешкоди на шляху до щасливого життя в рідній країні.

Представники районної влади  подякували всім жителям Глухівщини за плідну працю та нагородили з нагоди Дня незалежності України спільними грамотами голови Глухівської райдержадміністрації та голови Глухівської районної ради кращих працівників району.

З нагоди головного державного свята всім присутнім у залі кращі аматори сцени району подарували незабутній, феєричний концерт.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019