Комплексний виїд до с. Черневе

17.07.19

Головна

 

 

Комплексний виїд до с. Черневе

 

22 серпня 2018 року згідно графіків виїздів мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради  був здійснений виїзд до с.Чернєве.

 

 

       В с.Чернєве на обслуговуванні знаходяться 9 громадян похилого віку, яких обслуговує соціальний робітник Сапутіна Тетяна Анатоліївна, вона надає платні та безоплатні послуги.

В будь-яку пору року Тетяна Анатоліївна поспішає на допомогу до своїх підопічних: наносити води, приготувати їжу, доставити продукти харчування та медикаменти, обробити присадибну ділянку, прибрати оселю та підбадьорити добрим словом.

ЇЇ приходу чекають з нетерпінням і дякують за те, що є такі працівники і взагалі така установа, як територіальний центр, які піклуються про людей поважного віку.

Нами, робочою групою мультидисциплінарної бригади до складу якої ввійшли завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Черняк С.Л.,психолог Зайцева В.Г., соціальний робітник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Василько Н.В., сестра медична Кошман А.В. та інші робітники установи було обстежено, та надано різні види допомоги 7 чоловікам. Сестрою медичною - заміряно артеріальний тиск, виміряно пульс, надані рекомендації щодо прийняття пігулок, психологом установи надані психологічні послуги, завідувачем відділення соціальної допомоги вдома - інформаційні та консультативні послуги, соціальним робітником  відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги було роздано допомогу у вигляді одягу б/в та цукру, який отримали від наших спонсорів.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019