Студенок – моє рідне село над Клевенню

16.07.19

Головна

 

 

Студенок – моє рідне село над Клевенню

 

       Щорічно, в серпні, жителі села Студенок  за доброю традицією відзначають день рідного села. Саме цього дня, 18 серпня, сюди з’їхались всі, хто тут народився і виріс, кому не байдужа доля малої батьківщини. До сільського Будинку культури прийшли і малі і дорослі та найстарші жителі села. Для малечі було організовано дитячий майданчик з надувними гірками та батутами, працювала виїзна торгівля, у фоє та глядацькій залі була розгорнута виставка робіт народних умільців – студенчан та композиції квітів, овочів та фруктів з приватних садиб односельців.

 

 

На святковому концерті всіх присутніх вітала сільський голова Галина Самойленко, вручала грамоти, подяки, подарунки найкращим односельцям від сільської ради та грошові винагороди багатодітним родинам від народного депутата України Андрія Деркача.

Спільні грамоти голови Глухівської райдержадміністрації та голови Глухівської районної ради, подарунки для спортсменів та принтер для сільського Будинку культури вручив начальник відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату Глухівської районної ради Олександр Гриценко. Для вихованців дитячого садка ТОВ «Росток-Холдинг» закупив велику кількість дитячих іграшок, які на святі вручив начальник виробничої дільниці цього підприємства Іван Новіков. Святковий настрій жителям села дарували учасники художніх колективів сільського будинку культури, учні місцевої школи та гості свята.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019