Есманці відсвяткували «День селища»

16.07.19

Головна

 

 

Есманці відсвяткували «День селища»

 

14 серпня біля Есманського міського будинку було людно і весело. Проводились конкурси, організовано дитячий велопробіг,свої здібності демонстрували козаки, місцеві майстрині демонстрували свої вишиванки та проводили майстер-клас.

 

 

Найменші жителі селища веселились на батутах, надувній гірці, які для малечі з нагоди «Дня села» організовано за підтримки Народного депутата України Андрія Деркача.

В залі будинку культури всіх присутніх вітала від імені районної ради та райдержадміністрації заступник голови районної ради Галина Строженко, яка побажала всім присутнім  міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя, подякувала за нелегку селянську працю, за любов до маленької Батьківщини.

Нагородила спільними грамотами голови районної ради та райдержадміністрації активних жителів селища.

Селищному голові Віктору Давиденку, як очільнику всієї громади, вручила від імені районної влади мотокосу для облаштування території та благоустрою.

 

 

Всіх присутніх зі святом вітали аматори сцени. Гарний настрій додавали чудові українські пісні, сердечні слова привітань селищного голови  В.Давиденка, керівника сільськогосподарського підприємства «Агрозем» О. Братущака.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019