Бачівці святкували День села

16.07.19

Головна

 

 

Бачівці святкували День села

 

В районі збереглась традиція проведення Днів села на територіях сільських та селищних рад.

Традиційно, в день православного свята  Св. целителя Пантелеймона жителі Бачівської сільської ради відзначили День села.

 

 

В фойе сільського клубу розгорнулась виставка робіт сільських умільців – це і вишиванки різної техніки виконання, різьба по дереву, учнівські вироби, картини. Особливою прикрасою стали імпровізовані великі ляльки, кінна подвода та розмаїття дарів огородини.

 

 

Зі словами привітань до жителів села Звернулись Ющенко Лідія – сільський голова, Стороженко Галина – заступник голови районної ради, Ушачов Василь – Сопицький сільський голова, Соломенний Володимир – депутат районної ради.

Грошовими преміями   Народного депутата України Андрія Деркача,   

Г. Стороженко нагородила багатодітну родину (5 дітей), родину, у господарстві якої утримується 11 корів, також грошова премія була передана на потреби місцевої церкви.

Активні учасники громадського життя села нагороджувались грамотами голови РДА та районної ради. Подарунки від району отримали медичні працівники та працівники культури.

Концертна програма була змістовною, цікавою і веселою.

Глядачі відпочивали від своїх буденних справ, насолоджувались піснями, танцювали і співали разом з виконавцями. Дітки бавились на батутах та надувних гірках.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019