Гостра проблема

16.07.19

Головна

 

 

 

 

 

Гостра проблема 

Мешканці Глухівського району неодноразово звертаються з проблемою цінової політики закупівлі молока  у населення заготівельними підприємствами різних форм власності. Ця проблема не є тільки Глухівського району. Неодноразово звертались до КМУ щодо закупівельної ціни на молоко, а відповідь не стосувалась інтересів місцевого виробника. в ній говорилось про «невтручання в функціонування ринкової економіки та прагнення до європейських стандартів».

В зв’язку з напруженою ситуацією серед сільського населення Глухівського району стосовно зниження ціни на закупівлю молока  депутат Верховної ради Юрій Бойко зустрівся з жителями району. Він зазначив, що цінова політика закупівельних компаній направлена на здешевлення ціни закупівлі до 3,5 грн. за 1 л молока і жителі району не мають вибору і тому повинні погоджуватись на невигідні умови по вартості запропонованої ціни, яка менше  собівартості продукту, тому депутат запропонував виступити на брифінгу в Верховній раді представнику громади та озвучити проблемне питання.

4 липня  жителька с. Уланово  Горох Олена Феліксівна виступила перед представниками ЗМІ та депутатами щодо критичної ситуації для жителів сел, щодо ціни на закупівлю молока

 

Районною радою неодноразово проводились наради з представниками закупівельних  компаній, порозуміння та рішення щодо встановлення взаємоприйнятої ціни не вдалось.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019