«Талантами звітують рідній Глухівщині!»

16.07.19

Головна

 

 

«Талантами звітують рідній Глухівщині!»

 

27 червня у Білокопитівському СБК стартував щорічний районний фестиваль «Зорі над Клевенню», приурочений Дню Конституції України, де красу і багатогранність рідної землі продемонстрували творчі колективи зі Студеноцької, Білокопитівської сільських та Есманьської селищної рад.                                

 

         

Творять і примножують культуру рідного краю прості й щедрі на талант люди – народні умільці та майстри, які продемонстрували свої роботи в рамках фестивалю. Розмаїття і багатство рідного краю всі бажаючі побачили вже у фойє будинку культури: вироби з лози, бісеру, аксесуари зі стрічок, декоративний розпис платівок, прекрасні рушники, скатертини, сорочки, вишиті хрестиком і гладдю. Після презентації виставки декоративно-ужиткового мистецтва розпочалася святкова програма.

З великим державним святом та відкриттям традиційного фестивалю привітав присутніх тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий. Приєдналися до побажань Білокопитівський сільський голова Олександр Милка та начальник відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації Ольга Горбачова. Далі  перед глядачами постало яскраве дійство, яке сплелося у віночок самобутніх талантів, що творять справжнє, випробуване часом животворне мистецтво. З особливою любов’ю звучали пісні про Україну, рідний край, село,  кохання, родину у виконанні кращих солістів та вокальних колективів. Не обійшлося на святі і без щирого гумору та запальних танків.

 

 

Фестиваль розпочав свою ходу впевнено і яскраво. Хочеться сказати велике «спасибі» аматорам сцени Глухівщини, які самовідданою працею плекають мистецьке сьогодення рідного краю, популяризують кращі зразки національних культурних надбань, роблять вагомий внесок у справу примноження і збереження духовних скарбів нашого народу, і фестиваль «Зорі над Клевенню» є яскравим цьому підтвердженням.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019