Плідна робота депутатського корпусу районної ради.

17.07.19

Головна

 

 

Плідна робота депутатського корпусу районної ради.

 

         20 червня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять п’ятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

 

 

  У роботі сесії взяли участь 19 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Володимир Картавий, окремі сільські голови та керівники установ району, представники правоохоронних органів представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради.  

До порядку денного було внесено 21 проект рішення. Напередодні, 19 червня, відбулись засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю та з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та  розвитку підприємництва, а також президія районної ради, де були розглянуті всі питання і рекомендовані на розгляд сесії районної ради з деякими доповненнями.

Депутати районної ради затвердили зміни до Програми економічного і   соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету на 2018 рік, де відображено виділення «депутатських  коштів» районного бюджету на вирішення різних питань соціального та економічного розвитку району; додатково виділено 426,2 тис грн.  на реалізацію проекту «Нова українська школа», на проведення капітального ремонту  сільського будинку культури Полошківській сільські раді - 150 тис. грн. та ін.

         Рішенням районної ради про розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках фінансовому управлінню Глухівської районної державної адміністрації Сумської області надано дозвіл здійснити розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в сумі 3 000 000 гривень в ПАТ «Державний ощадний банк України», згідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 року №6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів  місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» та протоколу засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в банках від 18 червня 2018 року.

Були внесені зміни до деяких районних програм, зокрема до районної програми соціального захисту населення на 2017-2018 роки внесені зміни в частині збільшення виплати грошової компенсації за пільговий  проїзд окремих категорій пільговиків в приміському автомобільному транспорті в сумі по 200 гривень двічі на рік; на фінансування районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік додатково виділено 139.8 тис. грн.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №291 від 28.03.2018 «Про затвердження  Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», рішенням районної ради було затверджене положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Глухівської районної ради Сумської області.

         У зв’язку  з проведенням реформи фінансування охорони здоров’я в Україні, в Глухівському районі медична реформа теж не стоїть на місці, і рішенням районної ради було створене   комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради, чим завершується процес реорганізації комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради і надає широкі перспективи для освоєння нового рівня фінансових відносин з Центром здоров'я  в цьому році.

         З метою охорони території району від занесення будь яких збудників заразних хвороб та стабільності епізоотичної ситуації в районі, була затверджена районна програма щодо запобігання виникнення заразних хвороб тварин та забезпечення біобезпеки населення  Глухівського району на 2018-2020 роки.

         Також депутати на сесії затвердили ряд кадрових та земельних питань.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019