Депутати районної ради погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд 25 сесії районної ради

17.07.19

Головна

 

 

Депутати районної ради погодили проекти рішень

Глухівської районної ради на розгляд 25 сесії районної ради

 

19 червня в районній раді відбулось засідання президії. До порядку денного зібрання були включені питання, які виносяться на розгляд двадцять п'ятої сесії районної ради сьомого скликання.

Депутати погодили внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету на 2018 рік, а також в програму соціального захисту населення та Правопорядок. Начальник Глухівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Сергій Кравченко представив проект районної програми щодо запобігання виникнення заразних хвороб тварин та забезпечення біобезпеки населення Глухівського району на 2018-2020 роки, яка була попередньо розглянута на засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва та рекомендована членами президії на затвердження районною радою.

 

 

На засіданні було погоджено питання створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради та детально розглянуто ряд земельних питань.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019