Покращення медичного обслуговування – справа спільна!

16.07.19

Головна

 

Покращення медичного обслуговування – справа спільна!

Всі ми розуміємо, що матеріально-технічна база лікарні потребує оновлення, окреме медичне обладнання застаріле, на якому вже неможливо якісно обстежувати та лікувати людей.

В першому півріччі поточного року питання виділення коштів на придбання медичного обладнання для ЦРЛ неодноразово розглядалось депутатами районної ради на засіданнях Президії та чергових сесіях.

За підсумками 6 місяців на ЦРЛ депутати направили 1 млн.065 тис. 872 грн.

В квітні місяці рішенням районної ради виділено 300 тис. грн. на придбання кисневих концентраторів для пологового та хірургічного відділень ЦРЛ.

Кошти в сумі 337,353 грн. депутати районної ради спрямували для виконання своїх повноважень на придбання фіброскопу (обладнання по обстеженню шлунково-кишкового тракту), 100 тис. грн. на це обладнання з обласного бюджету виділила депутат обласної ради Вайло Н.О. На останній сесії, яка відбулась 3 серпня долучили ще 300 тис. грн. з районного бюджету, і таким чином спільними зусиллями 737,352 тис. грн. передано субвенцією до бюджету міста Глухова на придбання фіброскопу.

24,510 тис. грн. направлено для пологового відділення на придбання насосу шприцевого (13,810 грн.) випромінювача для верхнього обігріву новонароджених (10,640 грн.), 4 тис. грн. – для м’якого інвентарю для інфекційного відділення.

Всі фінансові ресурси, відповідно до Бюджетного Кодексу, перераховуються до бюджету міста Глухова.  Міський бюджет передає кошти до ЦРЛ, яка і проводить тендерні процедури по закупівлі обладнання.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019