Підсумки першого півріччя по виконанню соціально-економічного розвитку та бюджету району

17.07.19

Головна

 

 

Підсумки першого півріччя по виконанню соціально-економічного розвитку та бюджету району

 

         03 серпня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання двадцять шостої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

  У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації, окремі сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств та організацій району, представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради.  

 

 

Напередодні, 01 серпня, відбулося спільне засідання президії та постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування ринкових реформ, управління комунальної власності, де були розглянуті всі питання порядку денного та рекомендовано на розгляд сесії районної ради з деякими доповненнями.

До порядку денного 26 сесії було внесено 16 проектів рішень, за ініціативи районної державної адміністрації було включено питання «Про кошторис витрат та план природоохоронних заходів районного консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік», де передбачається виділення 70 000 гривень на капітальний ремонт водоскидної споруди у селі Хотминівка Привільської сільської ради.

Також депутати районної ради заслухали звіти за І півріччя 2018 року по виконанню програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету Глухівського району.

Ряд змін були внесені до районного бюджету на засіданні сесії  , а саме:

- на надання матеріальної допомоги (депутатські кошти депутата районної ради Миколи Буряка) в сумі 490 гривень;

       - на навчання спеціаліста-медика за рахунок районного бюджету у сумі 22000 гривень;

       - на капітальний ремонт аварійної котельні Некрасівького НВК в сумі 150 000 гривень;

       - на придбання взуття для народного аматарського ансамблю народної пісні Районного будинку культури в сумі 15 тис. грн..

Також депутати підтримали зміни до програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім», які надають можливість жителям району користуватись кредитом для реконструкції, капітального ремонту, утеплення будинків та інше.

 

 

З метою налагодження дружніх стосунків та обміну досвіду з жителями закордонних держав, були закладені кошти в районному бюджеті для прийому делегації з республіки Болгарія та на забезпечення відпочинку групи обдарованих дітей та дітей учасників АТО Глухівського району у Польщі.

         Після жвавого обговорення депутати проголосували за утворення Пустогородської філії Есманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради Сумської області.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019