«Персона+Кіно» в Кіноклубі «Естет».

17.07.19

Головна

 

 

«Персона+Кіно» в Кіноклубі «Естет»

 

22 липня в Кіноклубі «Естет» в проекті «Персона+Кіно» відбулася цікава зустріч з відомим артистом Глухівського молодіжного народного театру «Пілігрім» Валерієм Колоусовим. 
Валерій дуже різнобічна людина, творча особистість. Чим би він не займався, про нього тільки позитивні відгуки. Він щирий, відкритий, добрий. В душі – поет, та й не тільки в душі, інколи він і сам пише вірші.
А грати на сцені розпочав ще в шкільні роки. Першою його роллю в третьому класі ЗОШ №2 був Нахальонок. Потім по щасливій випадковості пройшов кастинг у Марії Григорівни Іллясової для шкільного драмгуртка. А вже в студентські роки він став актором театру «Пілігрім». І гарним актором, бо успіх вистави забезпечений, якщо там грає Валерій. Скажу чесно – глухівчани перепитують один в одного – «А не знаєш – в п’єсі буде Колоусов? Буде?! Тоді йду обов’язково!». 

 


З теплотою в душі згадував Валерій і свого наставника Юрія Савченка. До речі – в 2004 році вони разом брали участь в літературно – театральній композиції про коханих жінок Т. Шевченка в нас в бібліотеці. Валерій грав молодого поета, а Юрій Юрійович – Кобзаря уже в літах. І Валерій признався, що дуже хвилювався і, навіть, боявся за те, чи вийде в нього передати почуття Тараса. Та він впорався чудово, ніби перед нами був справжній Шевченко. 
А взагалі, він сказав, що глядач любить його за комедійні ролі, та йому більше до вподоби серйозна, глибока, філософська гра. Дуже він вдячний режисеру Ірині Іллясовій. 
Глядачі, які прийшли в цей літній вихідний день на зустріч з В. Колоусовим, хотіли більше про нього дізнатись. На одне із запитань – що для нього головне – друзі, сім’я, театр чи робота – він відповів, що головне все те, де він знаходиться. Скрізь він віддається повністю.
Потім всі дивились один із улюблених фільмів Валерія, який запав йому в душу ще в 2011 році – «Однажды в Ирландии». Ірландська трагікомедія, знята режисером Джоном Майклом Макдонахом з Бренданом Глісоном і Доном Чідл в головних ролях. Джеррі Бойл - сержант поліції в Коннемара на заході Ірландії, він до всього вміє ставитися філософськи, розважливо і з гумором. 
По закінченню кінострічки, обговорюючи побачене, дійшли висновку, що в любих ситуаціях потрібно не зраджувати свого «я» і бути самим собою. Саме це життєве кредо і є головним в нашого учасника проекту «Персона + Кіно» Валерія Колоусова.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019