Про волонтерську діяльність в пробації

16.07.19

Головна

 

 

Про волонтерську діяльність в пробації

 

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття.

Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»).

Волонтерська діяльність в пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, тому до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій. Кандидати у волонтери мають пройти відбір і навчання.

 

 

Запрошуємо організації до співпраці з уповноваженим органом з питань пробації в якості волонтерів. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися до Глухівського міськрайонного сектору філії філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області за адресою: вул. Спаська, 25, м. Глухів, Сумська область,

тел. (05444) 2-62-28.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019