Сесія Дунаєцької сільської ради

02.10.19

Головна

 

 

Сесія Дунаєцької сільської ради

Однією з форм співпраці з органами місцевого самоврядування є відвідування сесій сільських рад. Так, 17 липня 2018 року, голова районної ради Олексій  Олександрович Ткаченко  взяв участь у роботі сесії Дунаєцької сільської ради, також на сесії сільської  ради був присутній головний лікар центру первинної медико - санітарної допомоги Олександр Тюльпа  та землевпорядник ТОВ « Глухів-Агроінвест» Лариса Шакотько.

 

 

Під головуванням сільського голови Віталія Мартиненка відбулося чергове засідання 46 сесії 7 скликання Дунаєцької сільської ради. У роботі сесії взяли участь 12 депутатів.

На сесії було розглянуто питання про виконання програми соціально - економічного розвитку ради за І півріччя 2018 року, де сільський голова В.Мартиненко доповідав депутат про виконання заходів по благоустрою населеного пункту, у  сфері соціального захисту, медицини, культури і спорту, в мережі навчального закладу, у сфері торгівлі та інше.

Головний бухгалтер Оксана Анатоліївна Головко доповіла про виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2018 року.

Розглянуті заяви окремих громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі.

На сесії одним із основних питань було питання «Про прийняття в управління спадщини, до складу якої входять земельні ділянки, спадкоємці яких відсутні». Депутати сільської ради висловили свої пропозиції звернутися з клопотанням до ТОВ «Глухів - Агроінвест» щодо збільшення  відсоткової ставки за земельні частки ( паї), які прийняли в управління спадщиною, з 8% до 12%.

 

 

На сесії виступив голова районної ради Олексій Ткаченко, який зробив свої висновки після виступу сільського голови, що стан роботи на селі покращився завдяки виконанню бюджету, є певні напрацювання на покращення добробуту людей на селі.  Також  повідомив про те, що з Державного бюджету будуть виділені кошти на ремонт дороги в с.Дунаєць.  Коротко розповів про організаційні моменти в проведенні районного заходу, приуроченого Дню незалежності України в день святкування Дня села Дунаєць 19 серпня, а саме: відкриттю пам’ятника видатному земляку, історику, етнографу, письменнику Миколі Андрійовичу Маркевичу. Потім Олексій Олександрович зупинився про нове в медичній реформі. Його доповідь продовжив О.Тюльпа, який наголосив на необхідності підключитися всім депутатам в проведенні роз’яснювальної роботи з питання заключення декларацій з сімейними лікарями, щоб якнайшвидше охопити все населення в найкоротші терміни.

Депутати сільської ради зверталися до голови районної ради О.Ткаченка  та головного лікаря центру первинної медико - санітарної допомоги О.Тюльпи з проблемами та запитаннями, які хвилюють громаду сільської ради. З усіх питань були надані кваліфіковані відповіді та роз’яснення.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019