Фестиваль запалює зірки

16.07.19

Головна

 

 

Фестиваль запалює зірки

 Впевнено продовжує крокувати селами району фестиваль «Зорі над  Клевенню». 8 липня на гостинну Баницьку землю  завітали творчі колективи з  Перемозької, Чернівської та Уздицької сільських рад на чолі з сільськими головами.

Перед початком заходу у глядацькій залі Баницького сільського будинку культури було оформлено виставку декоративно-ужиткового мистецтва. Зала потопала від краси, кожен із виробів був неповторним, колоритним, по-особливому цікавим, бо майстри вклали душу  в улюблену справу свого життя. Милували око вишиті хрестиком, гладдю та бісером роботи  майстринь  Сердюк Антоніни  та Сидоренко Олена (с.Баничі), Харченко Марії та Циганок Ганни (с. Чернєве), Пирог Клавдії, Тищенко Тамари, Пінчук Анни та Ющенко Наталії  (с.Уздиця), в’язані гачком серветки, квіти Міщенко Тетяни  та Ткачової Тетяни (с. Перемога), вироби з тканини Чигрин Олени (с.Перемога). Красу та велич вишитих бісером картин демонструвала  Крючкова Валентина, Нарежна Анна, Сидоренко Олена (с.Баничі), роботи  в техніці канзаші Могілевської Наталії (с. Баничі), Волкової Марії (с. Уздиця). Кожен, хто відвідав виставку, отримав естетичну насолоду від побаченого.

Захід продовжився фестивальною концертною програмою. Теплими словами привітали учасників та гостей фестивалю Баницький сільський голова  Сергій Баклан, депутат районної ради Тетяна Савенко,начальник відділу культури, молоді та спорту Ольга Горбачова.

Учасники аматорського мистецтва клубних закладів презентували  найкращі здобутки у вокальному, хореографічному, театральному жанрах. Зі сцени звучали музичні твори про безмежну любов до своєї рідної землі, до матері, про віру у світле майбутнє нашої незалежної держави у виконанні солістів Дар’ї Троши, Світлани Андрієнко, Галини Григорової, Христини Чорнобай ( с.Баничі), Тамари Яловенко, Анастасії Деркач, Марини Шумиліної, Анни Сімакової,Яни Гавриленко (с.Перемога),Софії Кравцової, Миколи Тищенка, Катерини Даджин (с.Уздиця),Катерини Алексієко, Ліді Яловенко (с.Чернєве).

 

Любов до пісенної творчості продемонстрували учасники жіночого вокального ансамблю Чернівського  СК, жіночого вокального ансамблю «Берегиня» Уздицького СБК,  жіночого вокального ансамблю «Криниченька» Перемозького СБК, жіночого вокального ансамблю «Родина» Баницького  СБК.

Чарували  присутніх пісні у виконанні дуетів:  Зінаїди Малафієнко та Ніни Мороз, Тетяни Тютюнникової та Галини Григорової, Тетяни Тютюнникової та Зінаїди Малафієнко (с.Баничі), Олени Сімакової та Ірини Боровик (с.Перемога), Марії Волкової та Анастасії Ющенко, Антоніни Приймачок та Антоніни Шкарун, Миколи Тищенка та Галини Сидоренко (с.Уздиця), тріо у складі Марії Харченко, Людмили Смирнової та Галини Циганок (с.Чернєве), Дар’ї  Костюченко, Вікторії Талан та Анни Соколової   (с.Перемога), Даши Троши, Аліни Малафієнко та Христини Чорнобай (с.Баничі).

Нікого на залишили байдужими поетичні рядки  у виконанні   Раїси Кримової, Дмитра Чалого (с.Уздиця), Артема Суставенка (с.Баничі).

Шквал оплесків глядачі дарували хореографічному колективу «Барвінок» (с.Чернєве).

Фестивальна програма пройшла на одному подиху, підтвердженням чого стали бурхливі оплески глядачів, а це -  найкраща нагорода для людей, які віддані душею улюбленій справі.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019