Довгоочікувана подорож до святинь.

16.07.19

Головна

 

 

Довгоочікувана подорож до святинь.

 

7 липня в день Різдва Іоанна Предтечі «студенти» «Університету ІІІ віку» с.Бачівськ здійснили довгоочікувану подорож до легендарного міста Новгород-Сіверського. Знайомство з пам'ятками розпочали з відвідування святкового богослужіння  в храмі Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, де бабусі приклонились до святинь.

 

 

По завершенню богослужіння  відбулась екскурсія по живописній території монастиря, розташованого в мальовничому місці на березі величної річки Десни. Завдяки великій кількості будівель XVI—XVIII ст., він є найбільш значущою в історико-культурному плані визначною пам'яткою міста. Територія монастиря оточена старовинним муром, з вершини якого, відкривається дивовижний пейзаж.

Про історію монастиря з моменту його створення до наших часів «студентам» розповів люб'язний екскурсовод. А потім була подорож містом,протягом якої вони ознайомились з історичними пам'ятками, а саме: Тріумфальною аркою, пам’ятники князю Ігорю,княгині Ярославні та славнозвісному гетьману Богдану Хмельницькому,зупинились на колишній торговій площі міста де розташовані Торгові ряди. Не оминули увагою і Успенський собор, одну з найдавніших пам'яток архітектури України.

 

 

Подорож до Новгород-Сіверського вийшла емоційно насиченою і цікавою. «Студенти» були приємно вражені краєвидами старовинного міста і отримали безліч задоволення від відвідування храмів. Повертаючись до дому бабусі ділились враженнями та обговорювали наступні місця які б хотілося відвідати.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019