«Бібліотека йде до вас!»

02.10.19

Головна

 

 

«Бібліотека йде до вас!»

 

Працівники Глухівської районної бібліотеки до Українського дня родини організували розважальний майданчик у дворі по вулиці Терещенків, 55  «Бібліотека йде до вас!».

На родинне свято прийшли діти зі своїми мамами, бабусями, дідусями. Ніна Шубнікова, завідувач відділом обслуговування, розповіла про історію започаткування Дня родини в Україні, яке щорічно з 2012 року відзначається 8 липня.

 

 

Учасники сімейного відпочинку мали можливість переглянути численні журнали на різний смак як для дітей, так і для дорослих, які є фондах районної бібліотеки.

Потім Любов Осипенко, провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей,  провела різноманітні конкурси, ігри, літературні вікторини, в яких з задоволення приймали участь діти. Ніхто не залишився без солодких призів. А ще дітлахи дуже хотіли показати своє вміння в декламуванні віршів, виконанні пісень, а дехто прийшов зі своїми улюбленими книгами.

 

 

Здається – всі були задоволені і отримали масу позитивних емоцій!

День Родини — це безумовно світле та емоційно насичене свято. Проте зовсім не потрібно мати багато грошей, щоб потішити близьких. Навіть невелика порція морозива та спільне складання пазлів може перетворитись на найкращу традицію святкування.

У будь-якому разі цей день – лише привід провести час із родиною по-особливому. Даруйте щасливі миті рідним щодня, без лімітів і бережіть своїх близьких.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019