Депутати постійних комісій районної ради та президії погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд  20 сесії

02.10.19

Головна

 

 

Депутати постійних комісій районної ради та президії погодили проекти рішень Глухівської районної ради на розгляд 20 сесії  

        

У середу, 15 листопада 2017 року, голови постійних комісій районної ради провели засідання своїх комісій по профільним питанням, які будуть винесені на двадцяту сесію районної ради та плановим питанням.

 

 

На постійній комісії з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту населення (голова Сергій Мінаков) депутати розглянули планові питання, а саме:

- про хід виконання рішення районної ради від 24.07.2015 «Про програму національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в Глухівському районі на 2015-2017 роки»;

- про хід виконання рішення районної ради від 24.07.2015 «Про районну програму соціального захисту населення на 2017-2018 роки». Начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга Дудкіна проінформувала про те, що у зв’язку з підвищенням пенсій та прожиткового мінімуму 20% населення району не будуть отримувати субсидію;

- про хід виконання рішення районної ради від 02.03.2012 «Про програму діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів в районі «Антигепатит» на 2012-2017 роки.

В роботі комісії взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації В. Картавий.

Депутати також розглянули та рекомендували районній раді затвердити профільні питання:

- про припинення діяльності Уздицької філії Баницького  навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Барвінок» Глухівської районної ради Сумської області шляхом ліквідації;

- про хід виконання рішення районної ради від 22.04.2016 «Про районну комплексну програму «Освіта Глухівщини у 2016-2018 роках».

Постійна комісія з питань  бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю розглянула планові питання:

- про хід виконання рішення районної ради від 25.02.2015 року «Про цільовий фонд Глухівського району у складі спеціального фонду районного бюджету»;

- про об'єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Глухівського району.

 

 

Також депутати бюджетної комісії погодили на затвердження районною радою питання внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2017 рік та районного бюджету на 2017 рік.             

 

                                                            

Депутати постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та  розвитку підприємництва розглянули планові питання та прийняли відповідні рішення:

- про хід виконання рішення районної ради від 16.05.2007 року «Про використання лісосировинних ресурсів та відновлення лісового фонду району»,

- про хід виконання рішення районної ради від 19.10.2016 року "Про районну програму утримання (ремонт) автодороги місцевого значення Заруцьке-Студенок-Уланове Глухівського району на 2016 рік. 

Члени президії дуже жваво обговорили и погодили всі 32 проекти рішень, які виносяться на розгляд сесії. В роботі президії брала участь голова районної державної адміністрації В. Сокол.

Також було розглянуто планове питання президії: «Про хід виконання рішення районної ради від 27.05.2009 «Про районну комплексну програму по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2009-2014 роки» (продовжено дію програми до 2019 року)» і прийнято відповідне рішення президії районної ради.

 

 

Під час засідання було обговорено ще багато актуальних питань, які стосуються життєдіяльності жителів Глухівського району.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 29.05.2019