Кучерівка  - колиска добра та любові

17.09.18

Головна

 

 

Кучерівка  - колиска добра та любові 

12 липня відбулось в с. Кучерівка   святкове дійство на честь відзначення  «Дня села», православного свята Петра та Павла та 45 річниці роботи Кучерівського будинку культури. Головна площа біля будинку культури зустрічала кучерівців святково оформленим дизайном , парком  розваг та виїзною торгівлею.

Щира атмосфера доброзичливості та гарного настрою панувала в глядацькому залі. Велика зала на 450 місць була заповнення людьми різних поколінь, на свято прийшли і ті хто давно вже проживає в інших куточках нашої держави та за її межами.  З вітальним словом до присутніх звернулись  сільський голова Гришанов В.П., керуючий справами Глухівської районної ради Терещенко І.І.,  голова  ТОВ « Слобідський шлях»  Шишканов А.П., голова ПП «Зажинок»  Геращенко А. В  та настоятель храму о. Сергій  які привітали зі святами жителів побажали мирного неба над головою,  добробуту та щастя в кожній родині. Кучерівська земля завжди славилась своїми людьми, які працею та надбаннями робили нашу державу заможною, високий патріотизм завжди проявляли жителі села, як за часів Другої Світової війни, при  виконання інтернаціональної місії в Афганістані, в боротьбі за суверенітет та цілісність України. З великої сцени від імені кожного мешканця Кучерівки сільський голова подякував за величний подвиг односельців.

Не залишились поза увагою багатодітні сім`ї, молодята що побрались в 2017 році та найстарші довгожителі, яким  зі словами поваги та вдячності були вручені подарунки та квіти.

Концертна програма складалась з номерів художньої самодіяльності Кучерівського будинку культур, гостей свята та виступу аматорів Глухівського районного будинку культури  під керівництвом Олександра Ланіна. Більше трьох годин продовжувалась святкова програма, а глядацька зала з захопленням сприймала виступи. Справедливим висловом проведення свята є  твердження, що Кучерівка – колиска добра та любові.

Продовжилось   святкування спортивними  змаганнями.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018