Мультидисциплінарна бригада в Уздиці

17.09.18

Головна

 

 

Мультидисциплінарна бригада в Уздиці

 

13 липня 2017 року мультидисциплінарною бригадою комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради до складу якої ввійшли: завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Черняк С.Л., психолог Зайцева В.Г., соціальний робітник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Василько Н.В., сестра медична Кошман А.М. -  було здійснено виїзд до с.Уздиця з метою надання соціальних послуг найменш захищеним категоріям населення за місцем їх проживання та перевірки якості надання соціальних послуг підопічним, які перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома,соціальним робітником.

 

 

Робочою групою було обстежено, та надано різні види допомоги 10 чоловікам.

         Також була здійснена роз’яснювальна робота серед населення щодо послуг, які надаються терцентром.

 

 

         На території села Уздиця працює один соціальний  робітник Карманова Наталія Іванівна, яка обслуговує10 громадян похилого віку. Координує  роботу соціальних робітників по селам Уздиця та Вікторове, та веде прийом громадян з надання різних видів соціальних послуг соціальний працівник Мороз Галина Василівна.

Підопічним було заміряно артеріальний тиск, виміряно пульс, надані рекомендації щодо прийняття пігулок, надані психологічні, інформаційні та консультативні послуги, від відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги було роздано допомогу у вигляді одягу та постільної білизни б/в.

         Враховуючи відгуки підопічних, роботу соціального робітника в цілому оцінено позитивно.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018