«Об’єднаний трудовий архів Глухівського району» звітує.

17.09.18

Головна

 

 

 

 

 

 

 

 

«Об’єднаний трудовий архів Глухівського району» звітує.

 

У вересні 2017 року виповнилось 100 років від дня створення системи архівних установ України.
        Протягом століття змінювалися назви архівів, структура, їх підпорядкованість, але функція збереження документальних пам’яток завжди залишалася незмінною.

«Об’єднаний трудовий архів Глухівського району» створений не так давно, але роботи з архівними документами, що були накопичені  в результаті службових, трудових, інших правовідносин підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців та зареєстрованих на території Глухівського району.

До трудового архіву звертаються жителі, підприємства та  управління Глухівського району, міст Глухів, Кролевець, Конотоп,Шостка, Ямпіль та  Росії з питань надання архівних довідок соціально-правового характеру. Всього видано 319 архівних довідок та виписів, із них жителям Глухівського району, що складає - 39,2%; жителям міста Глухів  - 52 %;інші області України - 4,4% та Російської Федерації  – 4,4 %. По Глухівському району найбільше було видано довідок жителям  Сопицької, Семенівської  сільських рад, що складає - 5,6%від загальної кількості виданих довідок; по Шалинській громаді - 7,5%, по Березівській громаді - 4,7%.

З метою соціального захисту працівників архіву у березні місяці розроблено колективний договір комунальної установи Глухівської районної ради «Об’єднаний трудовий архів Глухівського району» на 2017-2020 роки, який   перевірено та  зареєстровано управлінням соціального захисту населення міської ради 24 березня 2017 року.

З метою належного централізованого зберігання архівних документів, подальшого розвитку архівної справи у  Глухівському районі підготовлено та затверджено на сесії Глухівської районної ради  Програму розвитку архівної справи на 2017 рік. До проекту програми залучено 21 сільську та селищну раду. Бачівська, Білокопитівська, В-Слобідська,Кучерівська, Полошківська, Пустогородська, Семенівська, Сопицька, Студеноцька, Уланівська, Фотовизька, Яструбщанська сільські ради перерахували субвенції до районного бюджету.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018