Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. 

17.09.18

Головна

 

 

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. 

 

         1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради вже декілька років підряд  проводить свята де ми можемо висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню за чиїми плечима пройдені  нелегкі життєві дороги.

28 вересня 2017 року, з нагоди відзначення цього свята, яке припадає в чудову золоту осінь, в гарній затишній залі приміщення комунального закладу «Есманський селищний будинок культури», для запрошених шанованих людей поважного віку було організовано святковий концерт та святковий стіл.

 

 

Директор комунального закладу «Есманський селищний будинок культури» Гордійчук Тетяна Миколаївна та художній керівник ансамблю «Берегиня» Дзекелева Тетяна Володимирівна підготували концертну програму. Для поважних людей, наших підопічних, які обслуговуються у відділеннях територіального центру гарний настрій та позитивні емоції дарували учасники ансамблю «Берегиня» та солісти  місцевого будинку культури. Незабутні враження та приємні емоції залишились у присутніх від  пісень молодого соліста Заболотського Олександра Олександровича.

 

 

Привітати підопічних з Міжнародним святом  завітали голова Глухівської районної державної адміністрації Сокол Вікторія Миколаївна, заступник голови Глухівської районної ради Стороженко Галина Яковлівна, начальник управління соціального захисту населення Дудкіна Ольга Іванівна, голова районної ветеранської організації Васько Микола Іванович. Вони
побажали всім присутнім міцного здоров`я, сили, наснаги, тепла від рідних та довгих літ.

Завдяки вагомій підтримці спонсорів: народного депутата України  Деркача Андрія Леонідовича, ТОВ «Агрозем» керівник Братущак О.П., райспоживспілки керівник Кульбака К.І.,  приватних підприємців Кримової Т.В., Хромущенко Н.В., Дем’яненка В.В. та коштів комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради були накриті святкові столи за якими лунали пісні і слова вдячності за організоване свято. Під час програми не залишили без уваги жодного пенсіонера, було згадано життєвий шлях,та певні здобутки перед селом. Всім присутнім від дитячого гуртка ЛОК «Умію сам» було вручено подарунки, які зроблені своїми руками.

Ми  сердечно дякуємо нашим спонсорам за допомогу в організації свята, артистам – за гарний настрій, який отримали від концерту, а нашим підопічним бажаємо довгих років життя у злагоді, повазі та любові.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018