Вдячність тобі, Вчителю. 

17.09.18

Головна

 

 

Вдячність тобі, Вчителю. 

         День вчителя один з найулюбленіших свят в нашій державі тому що кожна людина постійно вчиться у свого вчителя, спочатку це - вихователь дитячого садочка, потім вчитель початкової школи, далі вчителі профільних предметів,  вибір професії і знову вчитель, що надає ази знань.

         Вчителі Глухівського району 229 чоловік, які надають знання у самих віддалених куточках району, люди яких поважають односельці,  до яких приходять за порадою и майже завжди прислуховуються до їх думки з різних питаннях. Авторитет вчителя завжди знаходиться на високому рівні в суспільстві. Тому необхідно постійно працювати над своїм професійним рівнем знань та вмінь, удосконалювати практичні навички, вміти зацікавлювати своїх учнів. Нашим вчителям це вдається, за що їм велика вдячність та слова поваги.  В цьому році  з сцени районного будинку культури голова районної ради Ткаченко О.О. та  голова РДА Сокол В.М. привітали наших вчителів зі святом, побажали творчого натхнення, здійснення поставлених завдань в розрізі реалізації реформування освіти.

         Не залишив позу вагою не один  учительський колектив Глухівського району   Народний депутат А. Деркач, вручивши подарунки та висловивши слова вдячності, поваги за важку, але так необхідну працю вчителя. 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018