Партнерські відносини.

17.09.18

Головна

 

 

Партнерські відносини.

29 вересня в приміщенні Глухівської районної ради відбулась зустріч з делегацією з Польщі з міста Мальборк Поморського воєводства на чолі заступника Войта Гміни Мальборк пана Войцега Лукашевича  та керівниці осередку культури  Гміни Мальборк Поморського воєводства Данути Залевської.

На зустрічі були присутні керівництво району, депутати районної ради , керівники структурних підрозділів районної адміністрації та ради .З вітальним словом до присутніх звернулись  голова  Глухівської районної ради Ткаченко Олексій Олександрович та голова Глухівської  РДА Сокол Вікторія Миколаївна.  Продовжилась зустріч проведенням презентації двох регіонів,  з боку Глухівського району  Стороженко Г.Я., заступник голови Глухівської районної ради, проінформувала про життя та історію району, а пан Войцег Лукашевич, заступника Войта Гміни Мальборк, зупинився більше на територіальному устрої Поморського воєводства. Делегації  в ході спілкування задавали питання щодо організації роботи по  соціальному захисту населення, розвитку промисловості, якості дорожнього покриття та ряд інших питань.

В ході зустріч делегації  підписали  меморандум  про  партнерську співпрацю   Глухівською районною радою, Глухівською районною державною адміністрацією (Україна) та Осередком Гміни Мальборк (Польща) з культури, спорту, рекреації, туризму та здоров’я. Основні питання викладені в меморандумі:

Формування сприятливого клімату на території діяльності з метою запровадження міжнародної співпраці у формі побратимської взаємодії (пошук партнерів, забезпечення комунікаційного обміну, планування та реалізація узгоджених намірів в різних сферах життєдіяльності громад).

1. Спільна  робота з розроблення, впровадження та перегляду нормативно-правових документів, необхідних для реалізації ефективної моделі міжнародної співпраці на місцевому (локальному) рівні, а саме:

- Положення про Інформаційно-ресурсний центр побратимської співпраці;

- Положення про організацію молодіжних обмінів та спільних проектів в  загальноосвітніх навчальних закладах.

Зустріч пройшла у дружньому форматі, робота співпраці між громадами розпочинається згідно підписаного меморандуму.

 В другій половині програми перебування  делегації відвідали Національний заповідник «Глухів» та здійснили екскурсійну подорож історичними місцями.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018