Депутати районної ради розглянули 47 питань порядку денного дев’ятнадцятої сесії районної ради

17.09.18

Головна

 

 

Депутати районної ради розглянули 47 питань порядку денного дев’ятнадцятої сесії районної ради

 

         08 вересня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання дев’ятнадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

 

 

  У роботі сесії взяли участь 15 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат обласної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації, окремі сільські голови, представники ЗМІ та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради. 

До порядку денного було внесено 47 проектів рішень. Напередодні, 06 вересня, відбулися засідання постійних комісій районної ради та президія районної ради, де були розглянуті всі питання і рекомендовані на розгляд сесії районної ради.

Депутати заслухали звіти за І півріччя 2017 року по виконанню програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету Глухівського району. Також були внесені зміни до програми та до бюджету.

 

 

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Волончук представила мережу, контингент учнів та штатний розпис закладів освіти Глухівського району на 2017-2018 навчальний рік.

У зв’язку з неможливістю організації навчально-виховного процесу на належному рівні в Уздицькій філії Баницького навчально-виховного комплексу (навчається 8 учнів) депутати прийняли рішення призупинити навчально-виховний процес в Уздицькій філії до 15.10.2017 року на період вирішення питання щодо збереження будівлі школи.

Також депутати проголосували за виключення з базової мережі закладів культури Глухівського району комунальні заклади дозвіллєвої роботи в с.Віктрово Уздицької сільської ради та бібліотеки, с.Щебри Дунаєцької сільської ради, с.Будища Баницької сільської ради, погоджені з Міністерством культури України.

Начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Глухівської районної державної адміністрації Ігор Фільченко проінформував про хід виконання програми «Питна вода на 2006-2020 роки по Глухівському району».

На засіданні сесії була присутня завідуюча Глухівським міськрайонним відділом Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Марина Матвієнко, яка проінформувала депутатів про стан якості води на територіях сільських, селищних рад Глухівського району. Зауважила, що перевірку води у кожному водогоні потрібно проводити щомісяця. Також повідомила, що директори Баницького та Дунаєцького КП не мають бажання контролювати стан води у водогонах.

У зв’язку з намірами створення в Шалигинській селищній раді первинної ланки медико-санітарної допомоги виникло питання передачі майна медичних закладів до комунальної власності Шалигинської селищної ради. По даному питанню виступили голова районної ради Олексій Ткаченко, який неодноразово наголошував на тому, що потрібно об’єднувати, а не руйнувати.

Також виступив голова Шалигинської селищної ради Юрій Матвієнко, який повідомив, що у них вистачає коштів на створення свого ЦПМСД також вони не відмовляються від надання субвенції районному бюджету для комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради в частині обслуговування населення Шалигинської селищної ради.

Депутати  затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (паїв) 15 громадянам Глухівського району.

Депутати дуже бурхливо обговорювали питання затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення, державної власності – сіножаті для подальшого продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів Уланівської, Вільнослобідської, Дунаєцької, Фотовизької, Уздицької, Бачівської, Суходільської сільських рад.

Депутат Сумської обласної ради Надія Вайло виступила проти затвердження даних проектів рішень, оскільки застерігає всіх присутніх про те, що земельні ділянки – сіножаті після продажу будуть розорані.

Так депутати із 15 проектів рішень проголосували «за» стосовно чотирьох проектів рішень земель – ріллі.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018