Свято Державного Прапору

17.09.18

Головна

 

 

Свято Державного Прапору

23 серпня 2017 року на базі Полошківського навчально-виховного комплексу відбулось урочисте свято до Дня Державного Прапора України. До участі у заході були запрошені представники районної влади та місцевого самоврядування, учні, батьки та мешканці села Полошки.

 

 

З вітальним словом до всіх присутніх звернулись Полошківський сільський голова Авраменко Андрій Анатолійович, голова Глухівської районної ради Ткаченко Олексій Олександрович, перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Картавий Володимир Григорович, які у своєму виступі нагадали про історію становлення і утвердження Державного Прапора України, його значення та роль в процесі державотворення.

 

 

Право підняти Державний Прапор України було надано учаснику бойових дій у зоні антитерористичної операції Кудименку Василю Павловичу та учениці, відмінниці навчання,  Полошківського нвчально-виховного комплексу Стребуль Олені.

 

 

Повага до державних символів України, любов та гордість за рідну Батьківщину були висвітлені у віршах і піснях, які звучали на святі у виконанні учнів Полошківського навчально-виховного комплексу та працівників сільського будинку культури.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018