Моє село-квітуче і красиве

17.09.18

Головна

 

 

Моє село-квітуче і красиве 

Традиційним  стало святкування  в Глухівському  районі «Дня села». Родинним  святом називають жителі району ці святкові заходи.  Всі збираються біля сільського будинку культури, стає  людно: прийшли  переглянути святкову концертну програму , почути слова привітань від почесних гостей і голови громади, поспілкуватися.

 

Серпень місяць був багатим на проведення цього свята. Гостино  з хлібом-сіллю зустрічали гостей, земляків які давно вже виїхали за межі сіл, в громадах с. Перемога, с. Уланово, с.Сопич, с. Вільна Слобода, с. Студенок, с. Полошки , с.Черневе,с. Дунаєць.

Люблять  жителі  свою маленьку батьківщину, прославляють її у праці та пісні, передають її красу у творчості. Свідченням тому ставали  виставки робіт майстрів  села.

З шаною говорили про ветеранів афганської війни, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, наших молодих захисників-учасників АТО. Висловлювали вдячність від імені жителів  настоятелям місцевих храмів та добрі слова були сказані на адресу багатодітних матерів, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Не обминули увагою  людей, які повсякчас працюють на розвиток села: медичних працівників, поштового відділення зв’язку, соціальних працівників, лісівників, працівників торгівлі, галузі культури, вчителів, працівників органів місцевого самоврядування та молодь села.

Гарним сюрпризом для жителів села Перемоги став приїзд до них на свято почесного земляка – народного артиста України Олександра Гурця, який зачарував усіх своїм неперевершеним унікальним оперним співом.

Щиро вітання з вуст Уланівського сільського голови звучали на адресу  довгожительки Г.Т. Ащаулової, подружжя Гладких, які цього року відсвяткували золоте весілля.

В с. Сопич сільський голова  зі словами подяки звернувся до жителів села, які щиро та віддано працюють на благо розвитку. Привітання  перепліталися з музичними виступами  місцевих аматорів сцени. В залі панувала атмосфера любові та вдячності.

В с. Студенок свято «Дня села» співпало з 60-річницею сільського будинку культури. Кульармійці підготували велику концерну програму, демонструючи свою майстерність, талант та любов до своєї рідної землі. У виступах самодіяльних артистів була велика надія на краще майбутнє нашої держави, на мирне, безхмарне небо, на щасливу долю жителів.

Велика вдячність людям старшого покоління. Завдяки їх праці відбувалось, розвивалось село, яке є родзинкою на карті нашої рідної Глухівщини.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018