Виїзд на дільниці до села Уланове

17.09.18

Головна

 

 

Виїзд на дільниці до села Уланове 

        01 серпня 2017 року був здійснений виїзд мультисциплінарної бригади до села Уланове з метою надання соціальних послуг пенсіонерам, одиноким громадянам та інвалідам, з метою перевірки соціальних дільниць та для проведення часткового опитування щодо вивчення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг. 

         В селі Уланове працюють два соціальних робітника Медвідь Валентина Іванівна та Маслова Валентина Анатоліївна які обслуговують 20 громадян похилого віку.

Робочою групою у складі завідувача відділенням соціальної допомоги вдома Черняк С.Л., психолога відділення денного перебування Зайцевої В.Г., соціального робітника відділення натуральної та грошової допомоги Василько Н.В. та сестри медичної Кошман А.М. було обстежено 18 чоловік за місцем їх проживання.

        Підопічним було заміряно артеріальний тиск, виміряно пульс, надані рекомендації щодо прийняття пігулок, надані психологічні, інформаційні та консультативні послуги. Також було перевірено роботу соціальних робітників та проведено вибіркову перевірку якості надання соціальних послуг працівниками територіального центру. В ході перевірки виявлено, що соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома дотримуються графіків відвідування підопічних, послуги надаються у повному обсязі, згідно складених договорів.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018