Святкування у Суходолі

17.09.18

Головна

 

 

Святкування у Суходолі

12 липня в селі Суходіл було організовано і проведено святкування «Дня села». Глядацька зала сільського будинку культури була переповнена глядачами.

Зі словами привітань до присутніх звернулись: Суходільський сільський голова Ащаулова В.М., заступник голови районної ради Стороженко Г.Я., депутат Сумської обласної ради Нечмоня П.Ф., керівник підрозділу сільськогосподарського підприємства «Аграрні інвестиції» Новиков М.І.

На святкуванні «Дня села» була присутня донька Героя Радянського Союзу Батьохи В.О., уродженця с. Суходіл. Лариса Василівна, щиро подякувала землякам за збереження пам’яті про її батька, привітала всіх зі святом і подарувала Суходільському НВК портрет свого батька.

В ході святкового заходу грамотами сільської ради були нагороджені жителі Суходола, які беруть активну участь у культурному і громадському житті сільської ради.

Концертна програма була насиченою і цікавою, бо жителів сільської громади зі святом вітали як самодіяльні артисти Суходільського СБК так і співаки Сумської музичної філармонії.

Прекрасні українські пісні звучали у виконанні Заслуженого артиста України Л.Матвієнка і жіночого вокального ансамблю «Лада». Всі учасники святкового зібрання отримати велике задоволення і гарний настрій від проведеного заходу.   

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018